Curriculum Vitae-Christian McSean

In jos

Curriculum Vitae-Christian McSean

Mesaj  Cristian la data de Sam Feb 23, 2013 4:43 am

Departamentul de Politie Los Santos

(( Partea IC ))

Numele: Christian
Prenumele: McSean
Data nasterii: 9 August 1988
Tara de origine: [SUA] Statele unite ale Americii - New York
Sex: Masculin

Domiciliu: Str. 2 Commerce , Nr.2 Los Santos
Numar(numere) de telefon: #0721612351
Adresa e-mail: christian-mcsean@yahoo.com

Detii o diploma?: Da.
Detii un permis auto?: Da.
Ati luat parte la un antrenament al politiei, pana acum?: Am luat parte la 5 antrenamente efectuate de politie.
Unde lucrati in prezent?: Lucrez ca somer
Ati mai aplicat vreodata pentru un loc in politie?: Nu am mai aplicat.
Povestea dumneavoastra: Christian McSeanr s-a nascut la data de 9 August 1988 in orasul Francez Lyon deoarece acolo au trait parintii lui.De mic,acesta a reusit sa isi puna la punct planul de viitor.La inceput dorea sa devina un economist,bancher dar prin influenta unor rude a absolvit Academia de Politie din Paris.Primele 8 clase au fost efectuate la Scoala Elementara din Lyon unde Christian a obtinut numai medii de 10.In tot acest timp acesta a stuidat despre economie dar si despre arta de a fi un ofiter al legii.La inceput acestuia nu i-a suras ideea dar indata ce a inceput sa vada oamenii legii pe strazile Parisiene actionand,o flacara s-a aprins inauntrul sau si a inceput sa-si dedice timpul numai studiului pentru a deveni un ofiter.La 15 ani,s-a inscris pe o lista pentru liceul Francois Hollande unde a facut pentru 1 an economie iar 3 ani dreptul.In tot acest timp Christian a facut practica in cadrul politiei locale din Paris pentru o mai buna evaluare a acestuia deoarece seful politiei din Paris a vazut un adevarat om al legii in Christian.In primii 2 ani de practica acesta a fost doar un simplu ofiter de teren,care supraveghea parcurile,strazile etc.Apoi a primit o masina si a inceput sa patruleze in zonele orasului avand ca licenta de sofat deoarece in Franta aveai voie sa conduci doar de la 17 ani.La varsta de 18 ani Christian a terminat liceul Francois Hollande si si-a continuat studiile la Academia de Politie Paris.Din primii ani mai multe regiuni din Franta il doreau ca sef al politiei pentru calitatile sale deosebite de organizare si autoritate asupra sectiei si oraselor/satelor etc. Insa,acesta a refuzat toate aceste posturi pentru o pozitie de locotenent in Politia din Paris unde a profesat doar pentru 3 ani.La 24 de ani acesta a fost trimis in Romania cu ocazia unei suspectari de jaf de obiecte de cult din catredala Notre-Dame acesta prinzandu-i pe hoti la Aeroportul Otopeni Bucuresti incercand sa paraseasca Romania.Din salariul si din economiile sale,Christian a reusit sa stranga destui bani sa-si cumpere o locuinta in Bucuresti,unde s-a stabilit si a reusit sa-si duca viata mai departe fiind indragostit de peisajele si de aerul romanesc.Timp de cateva saptamani,a fost sofer de Taxi prin zona Centrului Vechi dar trecand pe langa sectia de politie din Sectorul I,a vazut un afis "Cautam noi recruti apti pentru a fi 'Om al legii' ".

De ce doriti sa intrati in Departamentul de Politie Los Santos?: Doresc sa ma angajez in aceasta institutie deoarece am mai profesat aceasta meserie si pot spune ca este ca un "drog".Odata inceput,nu se sfarseste pana la moarte.Timpul petrecut in Paris ca locotenent mi-a dat destula experienta ca sa pot profesa si in acesta tara adoptiva care mi s-a parut pana acuma primitoare si deschisa la noi oportunitati.Intotdeauna misiunea de "politai" mi s-a parut ceva fantastic,fiecare etapa pentru dezlegarea unui caz este mirifica,doar cele mai ascutite minti pot reface,bucata cu bucata,un caz sau o crima sau un delict.

(( Partea OOC ))

Nume intreg: Cristian Costantin Alexandru
Varsta: 16
Tara: Romania
Level: 2
Ce nume ati mai avut pe server?: Christian_McSean
In ce factiuni ati mai fost?: Palomino Creeks Farm
Ce statut au avut acele factiuni?: Ferma,RP legal.
Detineti un microfonul care functioneaza?: Nu..dar daca va intervine ceva,voi detine.
Ati mai avut in intetie sa aplicati pentru LSPD?: Am mai avut,dar nu am crezut ca voi avea sanse,si acum la fel..dar se stie ?
Daca da, de ce nu ati aplicat?: Nu am crezut ca am sanse.. dar poate.. am noroc.
De cat timp jucati pe comunitate?: de aproximativ 3 zile,dar activitatea mea e foarte mare.
Aveti prieteni in politie ( LSPD )?: Nu.
De ce doresti sa intri in aceasta factiune?: Pentru ca m-am saturat de RP-ul taranesc,doresc sa incerc ceva mai nou si frumos,vreau sa mi se acorde o sansa sa dovedesc ce pot,stiu roleplay de nivelul 10 si cred ca m-as descurca IC si OOC in aceasta factiune.

Respecta si vei fi respectat
Skipper McOnly - Chief of Police

Nu sunt un sustinator al Pirateriei Romane.
Cristian
Tester
Tester

Data de inscriere : 21/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Sibiu

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Curriculum Vitae-Christian McSean

Mesaj  Los Santos PD Staff la data de Sam Feb 23, 2013 7:18 am

Buna ziua domnule, cererea dumneavoastra a fost refuzata deoarece aplicatiile pentru angajare nu au fost deschise momentan. O zi placuta in continuare!

Sean Wilson

Los Santos PD Staff

Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 36

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum